Christmas Carol

24. prosinec 2011 | 20.00 |

,,Miláčku, vstávej," probudil mě z dosud ničím nerušeného spánku sametový hlas. ,,Víš kolikátého dnes?" zeptal se Michael jen co jsem na něj upřela rozespalé očka.

,,24. prosince," odpověděla jsem z úsměvem a zabořila ruku do jeho černách vlásků.

,,Správně, jsou Vánoce," radoval se jako malé dítě. Na to se ovšem jeho hlas a výraz změnil na dospělý. ,,Co takhle začít s oslavou hned po ránu?" optal se už se rty bloudícími po mém krku a rukou šátralkou na mých ňadrech.

,,S radostí, pane Jacksone."

Nejprve mi jemně, kousek po kousku svlékl to málo oblečení, pak mě začal líbat. Třásla jsem se jako osika. Když se polibky dostal až k mým ňadrům, chtěla jsem se rozplynout v jeho objetí. Michael se však zvedl a odešel do naší soukromé koupelny. Zdálo se mi, že je v ní nějak dlouho, ale pak se konečně otevřely dveře a Michael mi s tajemným úsměvem nabídl lázeň. Váhavě jsem se zvedla, zamířila do koupelny a strnula v němém úžasu. Vana byla napuštěna teplou vodou, na hladině plavaly lístký růží všech barev a okolo byly rozsvícené svíčky. K tomu ta vánoční vůně... Když jsem se do té krásy ponořila, Michael si klekl vedle mě, držel mé vlasy nad vodou a odněkud vytáhl překrásnou starožitnou sponu, již mi připevnil na temeni.

,,Oh, Maiku..."

,,Patřila mojí mamince. Teď je tvá. Musíš si jí dnes vzít na slavnostní večeři."

Potom Michael donesl láhev sektu a dvě skleničky. Předávali jsme si bublinky v dlouhých polibcích, a já doufala, že mi ta trocha šampaňského neublíží.

,,Maiku, moc dobře víš, jak ráda bych tohle dotáhla až do konce... ale nezapomeň, že nás za chvíli příjdou vzbudit děti.Co by asi řekli, kdyby se k nám nedostali, protože máme zamčeno?"

,,Ach, máš pravdu..."This-Is-CHRISTMAS-michael-jack

Michael mě osušil, oblékla jsem se opět do noční košilky, odemkli jsme dveře našeho království a jen co jsme zalehli a zapředstírali sladký spánek, přiběhly naše děti.

,,Tati, mami, jsou Vánoce," volali naši tři broučci, devítiletý Prince, osmiletá Paris a čtyřletý Blanket, nadšeně a skočily nám do postele.

,,Pojďme ozdobit stromeček!" navrhl Prince.

,,Já chci ještě péct cukroví. Budeme ještě péct, viď mami?" zajímalo Paris.

,,Zašpíváme si koledy," zašišlal Blanket a začal zpívat vánoční koledu, kterou jsme ho včera pracně naučili.

,,Ano, zlatíčka, vše bude. Ale popořádku," usměrňoval jejich nadšení Michael a pohladil Blankeyho po vláscích.

,,Nejdřív se musíme nasnídat," doplnila jsem ho.

Po snídani, jablečném koláčí, jsme já a Paris napekli další spoustu cukroví, zatímco kluci šli nakrmit naše milovaná zvířátka.

,,Musíme dět dobrot udělat spoustu. Však víš kam zítra jdeme, mami," vysvětlila mi Paris důležitě.

,,Ano, vím, Paris. Jsi moc hodná.

Když se kluci vrátili, Paris s prince s rošťáckým chichotáním odběhli. V době jejich nepřítomnosti jsme, já, Michael a Blanket přešli ke stromku  a čekali na ně abychom mohli začít se zdobením. Náš vánoční stromek byl kouzelný. Sahal od podlahy až ke stropu a jak byl mohutný...

,,Ozdobit ho nám zabere celý den, a to na večeři příjdou naše rodiny. Máme co dělat," stěžovala jsem si. Michael mě smířlivě políbil. Blanket si u svého malého stolečku , na své malé židličce kreslil.

Děti se vrátily s lišáckým výrazem a rukami za zády.  ,,My jsme něco našli. Už včera," hlásily.

Vyděšeně jsem se na sebe s Michaelem podívali. Našli dárky...! Ale ne, ty by se jim přeci za záda nevešly...

,,Copak jste našly?"

,,Nakrešlil jšem Santu!" zvolal hrdě Blanket a přiběhl nám ukázat malůvku staršího zeleného pána s fialovožlutým santovským oblečkem.

,,Ten se ti opravdu povedl, zlatíčko," pochválil ho tatínek Michael.

,,Je krásný a originální," přidala jsem.

,,Vypadá spíš jako Grinch," ušklíbl se velký bratr Prince a Paris se rozesmála.

539457271_145934,,Šíkejte ši co chcete. Je to můj Santa... Na, tati, pro tebe," podal tatínkovy obrázek. ,,Teď nakrešlím pro maminku." jen co zasedl ke svému stolečku, vrátili jsme se k původnímu tématu.

,,Nechápu proč si to před námi schovával, tati. Chceme si to poslechnout," vytáhly z pod zad Vánoční album Michaelovy skupiny Jackson 5. Samozřejmě už nebyly ve formě LP, ale nově na CD.

,,Já ho před vámi neschovával, já zapoměl," kál se Michael a chytl se za hlavu. ,,Opravdu si ho chcete pustit?

,,Ano. Ke zdobení stromečku. Vždyť jsou to koledy."

,,O.K."

Michael pustil CD Christmas Album s hity jako Santa Claus Is Coming To Town, Frosty The Snowman, Rudolph The Red - Nosed Reindeer, Give Love On Christmas Day, I Saw Mommy Kissing Santa Claus,...

,,Jé, kdopak to zpívá?" ozval se Blanket.

,,Tatínek, když byl ještě malý a jeho bratři, tvý stríčkové," vysvětlila jsem mu.

,,Páni..." zalesklo se mu v očích a pyšně se podíval na tatínka. ,,Mami, tohle je pro tebe," podal mi obrázek paní Santa Clausové, která hrála stejnými barvami jako Santa.

,,Děkuji, jsi moje zlatíčko."

 A pak už jsme se pustili do zdobení našeho mohutného vánočního stromečku. Pojali jsme ho ve zlaté, stříbrné a červené barvě. Nechyběla hvězda na vrcholu, andělíčkové, bohatě zdobené baňky, srdíčka, třásňové řetězy, světélka, betlém vedle stromku...

,,Rozsvítíme světélka?"

,,Teď ne Sluníčka. Až po večeři. To tu budeme celá rodina... Teď se podíváme na toho Grinche, co vy na to?"

,,Joooooooooo," všichni js´me byly z Michaelova nápadu nadšeni. Grinch je moje oblibená vánoční pohádka. Vtipná, dojemná a navíc se v ní často mluví ve verších, což absolutně zbožňuji.

Jen co jsme ho dokoukali přišli naši hosté, Michaelova rozvětvená rodina a mí rodiče. Zasedli jsme k vánočnímu, slavnostně prostřenému stolu s nejvybranějšími lahůdkami odemě a především od naší hospodyně Kamili, která je teď doma se svojí rodinou. Krocani s kaštanovou nádivkou, brambory s křehkou zeleninou, vánoční pudink, což je perník s kandovaných ovocem a rozinkami, sladké cukroví, sušené ovoce, ořechy....

,,Michaele, jako hostitel, by si měl pronést sváteční modlitbu."

,,Jistě, mami." Všichni jsme se chytli za ruce, sklonili hlavy, zavřeli oči a Michael v čele obrovského stolu prohýbajícím se pod hordou jídla spustil:

,,Milý Bože, milý Ježíši Kriste, jež Tvojí památku si v tento den připomínáme a milá Panno Marie, v tento překrásný Boží den, kdy máme to obrovské štěstí, že se tu můžeme všichni ve zdraví sejít, Vám chceme poděkovat za Vaší lásku, ochranu a podporu. Moc si vážíme vašich darů a Vašeho odkazu. Přejeme si aby Vaší neskonalou dobrotu poznali, tak jako my, i všechny děti a dospělí na celém světě, kteří trpí, strádají, umírají... Věřím, že v tento magický den si lidí uvědomí, co je na světě opravdu důležité a až se tu příští rok ve stejném, nebo vyšší... počtu sejdeme, budeme moci vzpomínat na rok, kdy se zachránila spousta lidských životů, kdy i to nejnemocnější dítě se uzdravilo, kdy i to nejchudší dítě se dostalo ke slušnému studiu, jídlu, ošacení a domovu plném bezpečí, kdy se i ta nejkrvavější válka proměnila v bouřlivé oslavy míru. Láska a víra spojí lidstvo v jeden šťastný celek. Zachráníme Planetu. Dokážeme to. Pojďme na to hned teď. S Vaší pomocí, Bože, Ježíši Kriste a Panno Marie jsme neporazitelní. Děkuji... Amen."

,,Amen." zopakovali jsme.MEH9101_JACKSONM44

  Po večeři jsem se odebrali k vánočnímu stromečku, rozsvítili světélka, povídali si o uplynulém roce, povídali si, zpívali koledy a plnili vánoční tradice. Nakonec jsme se odebrali ven, abychom se prošli vánočním Neverlandem, rozsvěceným desítkami, ba stovkami, či tisíci různobarevných světýlek. Byl tu i prenádherný Betlém v životní velikosti, svítící santa se sáňky a soby a dokonce po trávníku pobíhali žíví sobi! Prostě krása kam se člověk podíval. Michael si dal na výzdobě svého milovaného sídla záležet. Vánoce jsou jeho, jak všichni dobře víme, nejoblíbenější svátky v roce, tak si je chce vždy co  nejvíc užít a vždy je pojímá v co největším stylu.  Měli jsme co dělat abychom později večer nahnali děti do postýlek. Zabralo jen to, že když nepůjdou spát, nedostaví se Santa a nepřinese jim žádný dáreček... Neopoměli Santovi nachystat cukroví a mléko na posilnění... My dospělí jsme si ještě povídali u hořícího krbu, než i nas zmohl spánek. I když to co jsme s Michaelem dělali rozhodně nebyl spánek...

Tančili jsme v našem pokoji u velkého proskleného okna ze kterého byl krásný pohled na noční oblohu posetou miliony hvězd. Třpytili se, byly jakoby tak blízko až jse zatoužila si na ně sáhnout. Michael ale zatáhl závěsi a vrítil se ke mně k tanci. Na rtech jsem znovu ucítila jeho horká ústa a na hvězdy jsem dočista zapomněla. Tančíme a on mě líbá na hrdlo, ramena, vysvléká mi košilku a já se nebráním. Cítím jeho polibky a doteky, jsou jemné,něžné, taky zkušené a žádostivé, ale ne nedočkavé.Košilka mi padá k nohám. Pod ní nemám nic, jen svojí kůži. Michael si mě posadil na klín a začal líbat na šíji. Pomalu od kořínků vlasů postupoval až na záda a pak si mě otočil tvíří v tvář. Podíval se mi do očé a políbil mě. Tolik voněl! Ztratila jsem jakoukoliv spojitost s realným světem. Pro mě v ten moment existoval jen on a jeho prsty laskající mé bradavky, které se mohly zbláznit vzrušením. Když mi potom roztáhl kolena a začal se se mnou mazlit úplně všude, hlasitě jsem sténala. Hrál si se mnou a mně to bylo strašně příjemné. Intenzivně jsem cítila každý jeho dotek na své rozpálené kůži. Krouživými pohyby mě přiváděl k šílenství. Strhla jsem z něj košili a kalhoty. Vášnivě jsme se pomilovali. Vzal si mě jemně, s elegancí mistra. Beze slova, to jen naše vzdechy nám dělaly dostatečnou milostnou hudební kulisu...

,,Maiku, miláčku, musím ti něco povědě," začala jsem , když jsem oddechovali v náručí. ,,Vím, že se dávají dárky až zítra ráno, ale tolik ti tento dárek toužím dát už teď," pohladila jsem ho po tvářičcea vlídně se na něj usmála. ,,S potěšením Vám oznamuji, pane Jacksone, že budete počtvrté tatínkem," položila jsem mu dlaň na mé už se vzdouvající bříško. Překvapuje mě, že si ho nevšiml...

,,Miminko, budeme mít miminko," zaradoval se Michael. ,,Už jsem přestal doufat, že by se nám ještě někdy mohlo podařit počít... Je to zázrak další zázrak v naší rodině. Jsem tak šťastný. Miluji tě. Miluji naše děti. Už se nemůžu dočkat jak to zítra všem oznámíme..." Roztomile se smál a nepřestával líbat mé bříško ukrývající náš poklad...

christmas%20card

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Christmas Carol monikam 28. 12. 2011 - 10:39
RE: Christmas Carol markéta 30. 12. 2011 - 16:39
RE: Christmas Carol jeana 05. 01. 2012 - 11:44
RE: Christmas Carol mandy* 16. 04. 2012 - 15:46